STAROSTOVÉ TĚLOCVIČNÉ JEDNOTY SOKOL NASAVRKY
od ustavující schůze 22. 11. 1906

1. Dr. EDUARD PINZ, c.k. notář            22. 11. 1906 - 13. 01. 1913
2. MUDr. FRANTIŠEK LÍNEK, lékař 03. 03. 1913 - 25. 02. 1923
3. VÁCLAV ČERNÝ, tajemník okresu 25. 02. 1923 - 25. 02. 1928
4. FRANTIŠEK REICH, lesmistr 25. 02. 1928 - 06. 01. 1940
5. FRANTIŠEK NOVÁK, pekař 06. 01. 1940 - 12. 01. 1941
6. FRANTIŠEK VAŠKO, ředitel záložny 12. 01. 1941 - 25. 10. 1946
7. ALOIS DROBÍLEK, stavitel 12. 02. 1947 - 05. 02. 1953
8. VAVŘINEC URBAN, úředník 05. 02. 1953 - 18. 02. 1969
9. VOJTĚCH ŽEMLIČKA, truhlář 18. 02. 1969 - 03. 03. 1978
10. Ing. JAN JELÍNEK, technik 03. 03. 1978 - 2007
11. Radek Bureš, podnikatel 2007-
V období let 1957 - 1990 spadá Sokol pod ČSTV a funkce “starosta tělocvičné jednoty” je nahrazena funkcí “předseda TJ”.




další kapitola: Výbor T.J. Sokol Nasavrky v období 2004-2007

zpět na obsah