MANATRMAN

6.ročník 26.6.2005

Opět byl velký zájem a tak se ve 3 hodiny po obědě v neděli sešlo na hrázi celkem rekordních 7 závodníků. Počasí přálo. Bylo teplo, pod mrakem, foukal západní vítr. Na hrázi sedělo asi pět rybářů a sledovali, co se bude dít. I diváků přišlo mnoho. Čas měřil Honza R. a výsledky pečlivě zapisovaly Andrea s Míšou. Trať byla pečlivě označena jen bójka byla dost u břehu, protože pařez, z kterého každý rok házím bójku do vody, byl natolik shnilý, že jsem zahučel do rybníka ještě před závodem.
A byl start. Při plavání jsme počítaly vlasce, ale k nehodě nedošlo. Někteří potom vyrazili na kole v mokrých plavkách, což určitě není zdravé, hlavně ne pro děvčata. Někteří se převlékli do suchého, čímž zvyšují diváckou účast.
Značně se oteplilo. Drama se zvyšuje. První dobíhá Jindra Musil v čase jen o 6 vteřin horším než je rekord závodu Honzy Rýdla. Poslední tři závodníci dobíhají v čase 1 hod 16 min 17 vt.
Vyhodnocení jako každoročně probíhá Pod Lipou.

Počasí oblačno, vítr západní 6 m/s, teplota vzduchu 20°C, teplota vody 20°C, tlak vzduchu: 958 hPa, sluneční aktivita 2.

Diváci: 22 + pes