VOLEJBAL - Rozpisy utkání 2017-2018

ŽENY A - Krajský přebor II
datumdomácíhostéRozhodčí výsledky
2.9.So SOKOL NASAVRKY:ŽSK Třemošnice ASlezák3:0, 3:0
9.9.So TJ Jiskra Holice:SOKOL NASAVRKYBubák3:0, 3:1
10.9.Ne SOKOL NASAVRKY: TJ Tesla Pardubice APavlíček3:0, 3:0
16.9.So TJ Tesla Pardubice B:SOKOL NASAVRKYBubák0:3, 0:3
23.9.So SOKOL NASAVRKY: SK Spartak SlatiňanyPavlíček3:0, 3:2
30.9.So SOKOL NASAVRKY: TJ Slovan Moravská TřebováPavlíček2:3, 0:3
7.10.So TJ Sokol Chrudim: SOKOL NASAVRKYSobotka3:0, 3:1
22.10.Ne SOKOL NASAVRKY:VK LitomyšlRejman1:3, 3:2
14.4.So SOKOL NASAVRKY:TJ Jiskra HolicePavlíček3:0, 3:0
5.5.So ŽSK Třemošnice:SOKOL NASAVRKYSobotka0:3, 1:3
13.5.Ne TJ Tesla Pardubice A:SOKOL NASAVRKYKvídera1:3, 1:3
19.5.So SOKOL NASAVRKY: TJ Tesla Pardubice BKaštánek3:1, 3:0
26.5.So SK Spartak Slatiňany:SOKOL NASAVRKYPavlíček0:3, 1:3
2.6.So VK Litomyšl: SOKOL NASAVRKYBubák0:3, 0:3
3.6.Ne TJ Slovan Moravská Třebová: SOKOL NASAVRKYDostál0:3, 2:3
9.6.So SOKOL NASAVRKY:TJ Sokol ChrudimPavlíček-:-, -:-

Utkání se hrají dvouzápasově (1. zápas začíná vždy v 10:00, 2.zápas začíná 30 min po ukončení 1.zápasu,
pokud se družstva nedohodnou jinak).
Rozlosování celé soutěže naleznete zde


MUŽI - Okresní přebor
datumčasdomácí hostéRozhodčí výsledky
1.9.17:00 SOKOL NASAVRKY :H. MěstecTruhelka3:1
8.9.17:00 SOKOL NASAVRKY :VčelákovHavlisová3:1
15.9.17:00 Proseč :SOKOL NASAVRKYStoklasa2:3
29.9.17:00 Slatiňany :SOKOL NASAVRKYZíma1:3
6.10.16:30 H. Městec :SOKOL NASAVRKYŘíha2:3
13.10.16:30 SOKOL NASAVRKY :ProsečPavlíček0:3
27.4.17:00 Včelákov :SOKOL NASAVRKYPavlíček1:3
11.5.17:00 SOKOL NASAVRKY :SlatiňanyZíma0:3
18.5.17:00 SOKOL NASAVRKY :H. MěstecŘíha3:2
25.5.17:00 SOKOL NASAVRKY :VčelákovPavlíček2:3
1.6.17:00 Proseč :SOKOL NASAVRKYStoklasa3:0
15.6.17:00 Slatiňany :SOKOL NASAVRKYZíma3:0

Utkání se hrají vždy v pátek (pokud se družstva nedohodnou jinak).
Rozlosování celé soutěže naleznete zde
ŽENY B - Okresní přebor
datumčasdomácí hostéRozhodčí výsledky
10.9.10:00 Zaječice :SOKOL NASAVRKYZíma0:3, 2:3
17.9.10:00 SOKOL NASAVRKY :H. MěstecKociánová3:1, 3:1
24.9.10:00 GJR Chrudim :SOKOL NASAVRKYŘíha0:3, 0:3
20.5.10:00 SOKOL NASAVRKY :ZaječicePavlíček3:1, 3:0
27.5.10:00 H. Městec :SOKOL NASAVRKYDědič2:3, 3:1
3.6.10:00 SOKOL NASAVRKY :GJR ChrudimKociánová3:0, 3:1

Hrací den:NEDĚLE
Hrací systém:hrají se vždy 2 utkání v jeden hrací den
Začátky utkání: 1.utkání - 10:00 hod, 2.utkání - po 30min. přestávce, pokud se družstva nedohodnou jinak

Rozlosování celé soutěže naleznete zde
Děkujeme fanouškům za podporu v minulé sezóně a doufáme,
že nás přijdou podpořit i v sezóně následující.

NASA - NASA - NASAVRKY


zpět